MEKLĒŠANA

KALENDĀRS

Šonedēļ
  • F1: Bahreinas GP
  • IndyCar: Sanpaulu
  • Āzijas GP2: Bahreina
Nākamnedēļ
  • NASCAR: Bristole
  • IRC: Argentīnas rallijs

PROGNOZES

F1 2010 - Bahreinas GP
4 stundas42, minūtes
WRC 2010 - Jordānijas rallijs
19 dienas, 3 stundas
LV Rallijs 2010 - BTA Talsi (Talsi, Latvija)
63 dienas, 3 stundas

DISKUSIJAS

PARTNERI

OK Reģistrēties

F1: Prognozē pirmo posmu Bahreinas GP!

Juris Dargēvičs, www.f1.lv
10. Marts 2010 20:21

Lasīt komentārus (6)
Drukas versija

Gaidot nedēļas nogalē notiekošo F1 sezonas atklāšanas posmu Bahreinā, piedāvājam saviem lasītājiem piedalīties prognožu konkursā. Iesūtīt savu prognozi būs iespējams līdz pat piektdienas pusnaktij.

Aktuāli

F1: Bahreinas GP
12.Mar 09:00
13:00
Treniņš 1
Treniņš 2
Ikona_RezultatiSmall.gif
Ikona_RezultatiSmall.gif
13.Mar 10:00
13:00
Treniņš 3
Kvalifikācija
...
...
14.Mar 14:00 Sacīkstes ...

  • [12.Mar 17:51]

    2:06.968s bija Bruno Sennas (HRT) labākais apļa laiks šodien. 2:07s ir laiks, kādā Bahreinas trasi veica labākie GP2 piloti. Bēdīgs sākums.

Šogad Formulā 1 ir mainījusies punktu skaitīšanas sistēma un līdz ar to arī DELFI Autosports prognozēs jānosaka nu jau pirmo desmit vietu ieguvēji. Tāpat jāmēģina atminēt pirmo četru starta pozīciju izcīnītāji, kā arī divu ātrāko sacīkšu apļu uzrādītāji. Savu prognozi varat iesniegt šodien, kā arī ceturtdien un piektdien līdz pusnaktij. Lai to izdarītu, spied ŠEIT >>

Lai vieglāk varētu orientēties prognozēs, piedāvājam totalizatoru rīkotāju Bwin.com ekspertu viedokli šajā jautājumā. Vislabākās iespējas uzvarēt tiek saskatītas Ferrari pilotam Fernando Alonso, kuram seko Sebastians Fetels (Red Bull) un Luiss Hamiltons (McLaren) ar vienādu likmi.

Bwin.com likmes uz Bahreinas GP sacīksti

Pilots Komanda Likme
Fernando Alonso Ferrari 3.30
Sebastian Vettel Red Bull 5.50
Lewis Hamilton McLaren 5.50
Michael Schumacher Mercedes 7.00
Felipe Massa  Ferrari 8.00
Jenson Button McLaren 13.00
Nico Rosberg Mercedes 15.00
Mark Webber Red Bull 15.00
Rubens Barrichello Williams 51.00
Adrian Sutil Force India 51.00
Kamui Kobayashi Sauber 51.00
Robert Kubica Renault 67.00
Pedro de la Rosa Sauber 67.00
Nico Hulkenberg Williams 67.00
Vitantonio Liuzzi Force India 101.00
Sebastien Buemi Toro Rosso 151.00
Vitaly Petrov Renault 301.00
Jaime Alguersuari Toro Rosso 401.00
Timo Glock Virgin 501.00
Bruno Senna Hispania 501.00
Jarno Trulli Lotus 501.00
Heikki Kovalainen Lotus 601.00
Karun Chandhok Hispania 1001.00
Lucas di Grassi Virgin 1001.00


DELFI Autosports lasītājiem ir iespēja ne tikai piedalīties prognožu konkursā, bet arī izdarīt savu likmi uz kādu no pilotiem Bwin.com totalizatorā. Tā kā parasti pirmās sezonas sacīkstes vienmēr ir visgrūtāk prognozējamas, var arī gadīties, ka tieši pirmajā posmā iespējams izvilkt vislielāko un necerētāko laimestu.

Ļoti saistošas likmes šobrīd tiek piedāvātas tādiem pilotiem kā Džensonam Batonam (13.00) un Markam Vēberam (15.00), bet varbūt pamatīgu pārsteigumu sagādās Sauber komanda? Testos bija redzams, ka tā ir ļoti ātra, turklāt pēdējā Bridgestone riepu ražotāju informācija liecina, ka šīs komandas formulas ir pašas saudzīgākās pret riepām, kas šogad ir īpaši svarīgs faktors. Kamui Kobajaši likme ir 51.00, savukārt Pedro de la Rosam - 67.00. Atcerēsimies, ko pērn parādīja Brawn GP! Varbūt Sauber ir spējīgi uz ko līdzīgu?

Bahreinas GP ir laba iespēja nopelnīt! Ja vēlies sīkāk aplūkot Bwin.com piedāvātās likmes (iespējams prognozēt arī pārējo sesiju un visas sezonas uzvarētājus) un izdarīt savu prognozi, spied ŠEIT >>

Komentāri

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji

Reģistrēties

Citi jaunumi

  • 12. mar [14:46] F1: Otrajā treniņā Bahreinā ātrākais Rosbergs (30) Bahreinā jau noslēgušies F1 nedēļas nogales otrie treniņbraucieni un situācija, atšķirībā no rīta sesijas, ir ievērojami mainījusies. Tagad jau vadību pārņēmis Niko Rosbergs, turklāt ar Mercedes motoriem apgādātās formulas okupēja visu pirmo četrinieku.
  • 12. mar [14:17] F1: Renault ļoti neapmierināti ar McLaren formulu (14) Ārkārtīgi skarbus vārdus McLaren un Starptautiskajai Automobiļu Federācijai (FIA) veltījusi Renault komanda, kas galīgi nav apmierināta ar šī brīža situāciju F1 aizkulisēs. Jau ziņojām, ka tehnisko pārbaužu laikā McLaren formulas tika atzītas par legālām, lai gan briti izmanto divdomīga dizaina aizmugurējo antispārnu.
  • 12. mar [14:13] F1: Kamposs - Es izgāju cauri īstai ellei! (7) Īstenojot F1 komandas radīšanu, Hispania vienības bijušais īpašnieks Adrians Kamposs esot izgājis cauri īstai ellei. Cilvēks, kurš ar savu komandu spējis uzvarēt GP2 čempionātā, bija tas, kurš faktiski realizēja pēdējā brīdī pārpirkto Hispania projektu.
  • 10. mar [20:16] F1: Statistika - Kā pilotiem līdz šim gājis Bahreinā? (4) Nu jau tikai pusotra diennakts atlikusi, līdz Bahreinā pirmo reizi ierūksies motori un piloti uzsāks pirmā F1 sezonas posma treniņbraucienus. Gaidot nedēļas nogalē paredzētās sacīkstes, ielūkosimies statistikā. Kā kuram pilotam iepriekš ir veicies Sahiras trasē? Dažkārt vēsture mēdz atkārtoties.
  • 10. mar [14:11] F1: Felipe Masa paredz ļoti labu sezonas sākumu (30) Gaidot pirmo F1 posmu, kas šonedēļ notiks Bahreinā, uz ļoti labu sezonas sākumu ir sagatavojies Ferrari pilots Felipe Masa. Viņš uzskata, ka viņa komandai pirmie posmi būs labākie vairāku pēdējo gadu laikā.
  • 10. mar [10:49] F1: Saudzīgākās pret riepām ir Sauber formulas (10) Sauber komandai šogad varētu pavērties labas iespējas iesaistīties cīņā par uzvarām, jo atklājies, ka jaunā C29 formula ir pati saudzīgākā attiecībā uz riepām. Bridgestone jaunākais pētījums rāda, ka par vadošajām uzskatītās komandas šajā rādītājā ievērojami atpaliek.